Jan Blažek z Duhovka Group: xPORT nám dal podklady k posunu našeho businessu dále

Prvý Open House a Review roku 2017
6.1.2017
Príprava na DEMO DAY #3 v plnom prúde!
10.2.2017

Jan Blažek z Duhovka Group: xPORT nám dal podklady k posunu našeho businessu dále

Pro skupinu Duhovka Group, a.s. jsme zpracovávali projekt „Zefektivnění Duhovka Group, a.s.  pomocí implementace IS/ICT nástrojů“, jehož cílem byla provést podrobnou analýzu současného stavu procesů všech 4 institucí v rámci Duhovka Group a následný návrh modelu fungování procesů. xPORT poskytl zkušený tříčlenný tým, který v úzké interakci se zadavatelem postupně analyzuje procesy jednotlivých oddělení a institucí skupiny a následně společně s vlastníky procesů modeluje jejich žádaný stav.

duhovka_group_CMYK

Jak jste spokojen s výstupem?

Získali jsme požadovaný výstup, což byl popis stávajícího stavu včetně zmapování většiny důležitých procesů. Spolupráceprobíhala bez problémůvč. domlouvání termínůschůzek, atd.

Splnila spolupráce s xPORTem Vaše očekávání?

Ano, splnila očekávání. S tímto podkladem nadále pracujeme při výběru vhodného řešení. Jedním z hlavních cílů bylo vytvoření katalogu požadavků, abychom mohli dále postupovat v optimalizaci procesů napříč Duhovkou.

Posunuli jsme Váš business opět kousek dál za hranice Vašich možností?

Myslím, že jsme získali podklady k tomu, abychom mohli náš business posunout zase o něco dále. Zadání pro xPORT nebylo přijít s řešením a tedy realizovat zmiňovaný posun, ale dát nám podklady k tomu, abychom se mohli posunout dále, a to se myslím povedlo. Až se nám povede (doufám) dotáhnout celou implementaci, rád Vás budu informovat o výsledku a dopadech do fungování našeho vzdělávacího systému.

Váš osobní komentář/vzkaz pro xPORT?

Mně se velice líbí myšlenka a pojetí xPORT. Jednak to, jak je budován na základě inspirace ze zahraničních univerzit a přináší tak nové poznatky do oblasti podpory start‐up projektů v ČR. Dále to, že se podařilo v poměrně krátké době získat smysluplné projekty a vytvořit jim potřebné zázemí pro jejich další rozvoj. V neposlední řadě i to, že dává prostor studentům VŠE účastnit se poradenských projektů v reálném firemním prostředí.