Inovace bez post-itů? NO WAY!

30.10.2015
Ohlédnutí za diskuzí s Hubertem Palánem na VŠE
23.10.2015
Nemohli jsme na TEDx chybět!
2.11.2015

Tímto heslem odstartoval náš moderátor Adam páteční inovační den, pořádaný tentokrát ve spolupráci s fakultou informačních technologií ČVUT pro významného zadavatele – Komerční banku.

V pátek 16. 10. jsme si tedy přišli my xporťáci a čvuťáci trochu provětrat mozkové závity.

Začali jsme kreativní rozcvičkou, při níž jsme proměnili bankéře v novodobého Mojžíše či vládce bobří říše. Pak už nás Adam trefnými otázkami nasměroval k zadání dne a my se pustili do práce.

Jak to už při inovačních činnostech bývá – nikdy nevíš, co z toho na konci vznikne. Proto i my jsme byli napjatí, jaké kreace předvedou týmy před porotou na konci dne plného usilovného psaní, kreslení a nekonečného přemýšlení. Vše dopadlo skvěle, porota byla nadšena a dva vítězné týmy si odnesly výhru a nabídku k další spolupráci. 😉

DSC_0369

Den to byl opravdu dlooouhý, jelikož na konci příjemné práce následovalo malé občerstvení s tradičním sudem piva a ten se prostě MUSEL dopít! Takže tímto děkuji třem nejmenovaným žíznivcům z ČVUT, kteří splnili svůj úkol na jedničku. 😉

Samozřejmě děkuji VŠEM zúčastněným, především zástupcům Komerční banky za pevné nervy, a těším se brzy na viděnou při další snaze rozhýbat zplihlé plachty korporatních korábů!

Karolína Flégrová

DSC_0276

DSC_0316

DSC_0315